1 / 12
DELOVI ZA OPEL VEKTRA B i C
50 €
Цената не е фиксна
12.12.2022 10:14

Прилеп / Прилеп

IMAME SE ZA VEKTRA B i C
SIGNUM INSIGNIA
BENZIN i DIZEL
AUTOMATIK i RACEN
IMAME DELOVI I ZA USTE MNOGU DRUGI OPELI
1.6 1.8 1.9 2.0 2.2
2.5 v6 170 kojni

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
076215408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам