Logo

М Е Д О В И Н А

Број на оглас: 2318993 | Објавен на: 26.02.2018, 00:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


МЕДОВИНА ХЕРБА - МЕД
100 %ПРИРОДЕН ЕЛИКСИР од пчелин мед ,прополис,и природни екстракти од преку 90 лековити билки.
АПИХЕРБАЛ ПЧЕЛАРСТВО ДАБЕСКИ ГОСТИВАР
NATURAL PHARMACY DABESKI GOSTIVAR
tel.070561835 E-mail:apisdabeski@hotmail.com

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI (претпријатие)

Потврден огласувач