Logo

pumpa za voda i elektromotor

Број на оглас: 2321378 | Објавен на: 21.12.2016, 15:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


pumpata za voda e vo odlicna sostojba.300l/min donesena od italija.
elektromotorot e 2kw vo odlicna sostojba

pumpata e 450evra
elektromotoro 150 evra

tell za kontakt: 078949781-Dalibor

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Dalibor