1 / 6
Најефтини НАД душеци од Мемори сунгер
5.300 МКД
04.05.2022 15:37

Охрид / Охрид

Продаваме нови душеци од Мемори пена со дебелина од 6цм за екстра удобност при спиењето. Спиењето на Мемори Над душекот е задоволство и гаранција на удобен сон и одморено тело каде што ке немате болки во грбот, половината, вратот, главата и ке се разбудете наспиени и спремни за следниот ден.
Гаранција од 5 години и достава преку карго низ цела држава.
За подетални информации јавете се слободно.

Мемори над душек 180 x 200 x 6цм = 8300ден.
Мемори над душек 160 x 200 x 6цм = 7300ден.
Мемори над душек 140 x 200 x 6цм = 7300ден.
Мемори над душек 90 x 200 x 6цм = 5300 ден

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
070657099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам