1 / 12
DELOVI ZA OPEL ZAFIRA 2.0 I 2.2
50 €
Цената не е фиксна
12.12.2022 10:14

Прилеп / Прилеп

IMAME DELOVI ZA ZAFIRA POLOVNI I NOVI
2002 GOD 2.0 DTI i DTL
2002 GOD 2.2 DTI
2003 GOD 2.2 BENZIN 108 KW
2002 god 1.8 16v benzin pedala so sajla
2003 god 1.8 16v benzin elektricna pedala
SE STO VI TREBA ZA ZAFIRA
I USTE MNOGU DRUGI OPELI I SAMO OPEL
ASTRA G i H
VEKTRA B ,C i SIGNUM
MERIVA
CORSA B , C , D
INSIGNIA
REPARIRAME SALTERI
SO NOVI DELOVI
2000 den

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
076215408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам