Logo

Fender Stratocaster Surf Green

Број на оглас: 2339266 | Објавен на: 06.01.2017, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 730 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Fender Stratocaster Surf Green
Cenata po dogovor. FENDER AMERICAN VINTAGE RI 57 STRATOCASTER SURF GREEN NITRO IN USAV CENA 850EURADOLLARI

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  user