Logo

Fiat punto 1.9 D

Број на оглас: 2340230 | Објавен на: 03.10.2019, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za fiat punto 1.9 dizel godina 2000 so full oprema. So 4 vrati na bugarski dokumenti. Imat city cervo klima.

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

  Кичево

Прати Е-Маил

  Florim

Потврден огласувач