Logo

Se prodava ili menuva za stan

Број на оглас: 2342528 | Објавен на: 11.08.2019, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 277 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


HITNO!!!
Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1...moze i zamena za stan so moja doplata..

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  jovica

Потврден огласувач