Logo

extra bas binovi 15-ki 600w 4 oms

Број на оглас: 2345978 | Објавен на: 01.05.2019, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


extra bas binovi 15-ki 600w 4 oms Pea-wey so skretnica vo niv

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Тони Велков

Потврден огласувач