Logo

Otkupuvam Havarisani i Raspipani koli za Delovi

Број на оглас: 2354116 | Објавен на: 04.05.2019, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Crafter

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Otkupuvame Havarisani i Rasipani koli stranski sekakvi za delovi

  Кратово

Прати Е-Маил

  XXXX