1 / 4
Prodavam novi kapacki za klima za VW golf I passat
600 МКД
13.11.2022 13:59

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Prodavam Novi kapacki za klima za VW Golf 4, Passat b5, Bora... - 600den
Golf 5, Passat B6, Touran... - 700den

Info na viber 078-845-629

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Останатo

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
078845629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам