1 / 12
orman za konduri
2.300 МКД
30.08.2022 13:25

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi ormari za konduri
Dve vrati (77cmx68cmx16cm) 2300 den. bez racki, 2500 den. so racki
Tri vrati (113cmx68cmx16cm) 3100 den. bez racki, 3500 den. so racki
Cetiri vrati(150cmx68cmx16cm)3900 den. bez racki, 4300 den. so racki
Tri vrati dvoreden(121x65x25cm)3700 den.
Tri vrati dvoreden(115x65x25cm)3050 den.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Dejan
ул.китка бр.52
Потврден огласувач
070727633
Испрати Е-маил до огласувачот

mebel

3000 МКД

orman za konduri

2300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам