Logo

Relax fotelja

Број на оглас: 2370662 | Објавен на: 01.02.2017, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Foteljata e vo odlicna sostojba,kombinacija od eko koza i tekstil.Koristena nekolku meseci.

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  Zane