Logo

Krevet za masaza

Број на оглас: 2370696 | Објавен на: 01.02.2017, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava krevet za masaza vo odlicna sostojba

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Zane