Logo

Profesionalen fen za kosa

Број на оглас: 2370701 | Објавен на: 01.02.2017, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Philips fen za kosa so jonizator

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Zane