1 / 6
Opel Zafira 2.2 dti 2003 god full oprema
1 €
02.02.2023 07:11

Прилеп / Прилеп

Gi imam site delovi momentalno do posleden strav zafirata e pali vozi se fonkcionira na neze
Broj tel 071479921

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070636438#071479921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам