1 / 11
mebel
3.000 МКД
28.08.2022 09:24

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ормари за кондури
Две врати рачки 73x68x16cm 2500ден.
Три врати рачки 108x68x16cm 3500ден.
Четири врати рачки 143x68x16cm 4300ден.
Две врати двореден 85x65x25cm 2750ден.
Три врати двореден 121x65x25cm 3700 ден.
Четири врати двореден157x65x25cm 4700ден
Три врати двореден 115x65x25cm 3050 ден.
Закачалка плус двореден 4100 ден.
Закачалка плус еднореден 3650 ден.
Клуб маса бука (90x90x45cm) 1800 ден.
Тв комода (85x35x50cm) од даб фурниран медијапан нијансирана во венге боја и лакирана во мат финиш 3000 денари

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Dejan
ул.китка бр.52
Потврден огласувач
070727633
Испрати Е-маил до огласувачот

orman za konduri

2300 МКД

Orman za konduri

2750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам