Logo

masina za susenje

Број на оглас: 2379232 | Објавен на: 14.05.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


prodavam nova neupotrebena masina za susenje alista heavy duty марка WHIRPOOL-larg capacity

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач