1 / 7
Laser/ Вкрстен ласер FL40-3 Pocket II HP geo-FENNEL
180 €
Цената е фиксна
28.11.2022 08:24

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

* Ласерски крст
* Повеќефункционален сет за монтирање :
- за монтажа на ѕид
- магнетски држач
- 5/8” и ¼ “ навои за монтажа на статив
* Кочница за безбеден транспорт
* Визуелен и звучен аларм кога е надвор од хоризонтална положба
* Пулсирачки ласер (функција) за користење со приемниk FR55 (опција)
За зголемување на опсегот на работа до 60метри.
Ласер класа 2
Опсег на работа без приемник 20 метри*
Со приемник (опција) 60 метри
Ниво на заштита IP 54
Комплетот се состои од :
Ласер , сет за монтирање , батерии и футрола .
Ласерот е нов со гаранција од 24 месеци .
Цената е со вклучен ДДВ
Информации на телефон 071 207 903

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Geointer
ул.Народни Херои бр.18 лок.2 Кисела Вода
Потврден огласувач
071207903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам