Logo

Продавам дива подлога од јапонско јаболко

Број на оглас: 2381894 | Објавен на: 09.02.2017, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Продавам дива подлога од јапонско јаболко околу 1200 , сопствено производство спремна за калемење.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Винко Мишков