Logo

Обработка на CD-иња со WIndows оперативни системи.Читај Опис

Број на оглас: 2382363 | Објавен на: 09.02.2017, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Компјутери / Софтвери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изработа на CD-иња со Windows оперативни системи (7,8,8.1,10,XP)...Сите системи се симнати од оргиналниот сајт "Microsoft" .... од Windowsitе се прави бутабилно CD , CD-то не е оргинално ама работи совршено , се е проверено ... Може да се порача и :
-Windows 7 Ultimate(500ден)
-Windows 7 Home Premium(500ден)
-Windows 8 (600ден)
-Windows 8.1 Professional (600ден)
-Windows 10 (600ден)
-Windows XP Supperior (300ден)
-Windows Vista (400ден)
АКО СЕ НАРАЧААТ ДВЕ CD-ИЊА ИМА ПОПУСТ (ПРИМЕР:Windows 7 Ultimate и Windows 8.1 , седмица од 500 ден ќе биде 400 ден а осмица од 600 ден ќе биде 500 ден)
Праќам и по карго низ цела Македонија Телефон: 078-880-014
Стефан ( слободно време за јавување од 13:00h до 22:00h )

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Stefan