1 / 3
passat na delovi 19 tdi 131ks
70.838.237 €
15.04.2020 15:53

Долнени / Прилеп

na delovi barajte samo na ovoj broj 077 578 394
070573 059
070 838 237

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

volkswagen
Потврден огласувач
075701840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам