Logo

Заштитни комбинезони VENITEX DT215

Број на оглас: 2383147 | Објавен на: 13.06.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 110 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Работна облека / XL

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови заштитни комбинезони VENITEX DT215 , големина XL, исцело со капуљача
Погодни за користење при фарбање, прскање и др. работни активности. Можат да се користат неколку пати.
DT215 Chemical Disposable Overalls
EN13034 Type 6.
EN13982-1 Type 5.
Breathable.
Chemical resistant.
Unisex.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Oliver

Потврден огласувач