Logo

Кочани-се продава куќа

Број на оглас: 2383279 | Објавен на: 07.07.2019, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 40 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Доклевец

Цена: 62.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава вселива куќа во Кочани. Се наоѓа во близина на центарот (населба Доклевец). Куќата има приземје плус 2 спрата и подрум. Приземјето нуди можност за деловен простор.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 pucho

Потврден огласувач