Logo

Prodavam burinja

Број на оглас: 2383566 | Објавен на: 18.10.2019, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Burinja od maslinki 220 lit ednas upotrebeni
1000 den

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  dragan

Потврден огласувач