1 / 4
Izdavam stan vo kisela voda
1 €
Цената не е фиксна
15.09.2022 05:55

Чучер Сандево / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Izdavam stan vo Kisela Voda namesten na 2 sprat. Stanot e 65m2.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071293801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам