Logo

masina za susenje alista

Број на оглас: 2385076 | Објавен на: 11.02.2017, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


masina za susenje alista favorid mnogu malku koristena kako nova vo ispravna sostojba

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Hristina Spasovska