Logo

Купувам педалинка во Струга

Број на оглас: 2387566 | Објавен на: 06.06.2018, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Бродови за веслање

Вид на оглас: Се бара


Купувам педалинка на Охридско езеро (по можност од Струга или тој регион).
Да биде сочувана.

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  gjorgi

Потврден огласувач