1 / 8
drveni vrati prozorci
По Договор
20.09.2022 11:45

Охрид / Охрид

vrati zastakleni 60 i 90 sm
vrati nezastakleni 90 sm
prozorec slovenski duplo staklo
prozorci so dve krila zastakleni
vrata so prozorec balkonaska
podetalno na crtez vidi dolu

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам