Logo

IPTV (Интернет Телевизија)

Број на оглас: 2391195 | Објавен на: 19.07.2020, 00:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Домашно кино

Вид на оглас: Се продава


НАЈДОБРАТА ТЕЛЕВИЗИЈА НА БАЛКАНОТ!

Доколку имате Smart TV, не ви е потребен уредот кој е на сликата и во тој случај важи доленаведената цена
Цената важи за период од 1 година.

За дополнително инфо. јавете се.


Целиот пакет кој го нуди
MaxTV, Boom TV, Sky Italia, Sky Germany, Sky UK, DigitAlb, Tring и многу други...

Над 1200 канали, поголем дел во HD резолуција.

Достапни во секое време, јавете се за дополнителни информации.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач