Logo

hilta bohalsta hamer 2200w

Број на оглас: 2396736 | Објавен на: 17.06.2019, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


nova hilta hamer ,komplet vo kuferce so silo I drugi dodatoci....2200w tel.. 076 472 666

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач