Logo

Se iznajmuva stan apartman vo Ohrid

Број на оглас: 2397238 | Објавен на: 12.06.2019, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 28 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2005

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: dame gruev

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva apartman vo Ohrid vo strog centar.Apartmanot e ednosoben ima bracen lezaj za dve lica,kujna,banja,klima ured,wifi internet,plazma tv,balkon.Info na 071651182 i na viber br 077425546.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 sonja

Потврден огласувач