Logo

Led rozetki 3X1W

Број на оглас: 2400164 | Објавен на: 22.02.2017, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Вид на оглас: Се продава


Достапни во 2 бои - со бела и со сребрена рамка
Моќ - 3W
Комплет со трафо
Светлина - 270 лумени
50 000 работни часа
6000К - Бела боја на светлина
Работат со трафо
Надворешен дијаметар - 10cm
Внатрешен дијаметар од штипка до штипка - 6cm
Повеќе информации на ledteh.mk

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Ledteh (претпријатие)