1 / 10
drveni vrati prozorci vo dobra sostojba
По Договор
20.09.2022 11:44

Охрид / Охрид

Дрвени прозорци и врати
користени дрвени прозорци со ролетни и врати со ролетни и внатрешни врати без стакло и застаклени со различни димензии

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам