Logo

Се продаваат НОВИ заштитни маски 3М 8835

Број на оглас: 2401753 | Објавен на: 21.08.2019, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Работна облека / XL

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат НОВИ заштитни маски 3М 8835 FFP3 RD
Стандард: EN 149:2001+A1:2009
Висококвалитетни маски со филтер.
Во една кутија има по 5 маски.
Цена на една кутија: 500 МКД
Цена на една маска: 100 МКД

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Oliver

Потврден огласувач