1 / 5
Се продаваат два плаца
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.08.2021 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат два плаца кој се граничат меѓу себе од кој еден е со површина од 1660 м2 на кој има изградено стамбена куќа со површина подрум 32 м2 и високо приземје 41 м2 имотен лист 1543 КО Кучевишка бара -вон Град
и плац со површина 2020 м2 имотен лист 1543 КО Кучевишка Бара -вон град
Плацевите се наоѓаат веднаш до заобиколницата на стариот пат кон Кучевиште во близина на фабриката за алумински профили за гипс картон
Парцели 6145/3 и 6144/2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078360158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам