Logo

Masina za susenje , motor/masina za susenje i trofazen motor

Број на оглас: 2403681 | Објавен на: 24.02.2017, 19:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat masina za susenje alista vo odlicna sostojba i ispraven motor za masina za susenje
Cena za masinata za susenje - 2500 den.
Cena za motorot za masina za susenje - 1000 den.
Cena za trofazniot motor - 3000 den.

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Радивоје