1 / 2
vibrator vibratori 1.5kw 2.2kw crevi crevo 4m 6m
5 МКД
03.10.2022 09:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vubrator.1.5kw 2.2kw crevi.4m. 5m Novi praqam.po.kargo
070780212
075257183 moze i viber

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Power plus alati mk
Shuto orizare Skopje
Потврден огласувач
075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам