Logo

bandazi 16ki..

Број на оглас: 2411554 | Објавен на: 26.03.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 199 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


bandazi 5x120 izvadeni od 3 bmw 16ki....

Gumi balansirani solidni 205x55x16

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач