Logo

Fiat ducato motor 2.5d

Број на оглас: 2415013 | Објавен на: 15.04.2019, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motor za fiat ducato 2.5d. Od 2001.godina Odlicen motor cena fiksna 500e motorot e od reno master.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач