nivi pod kirija
1.111 €
12.02.2022 13:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

101000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se izdavat nivi so hidrosistem vo geran POGODNI ZA TUTUN

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

saso
Потврден огласувач
078433957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам