1 / 7
Дрво врати и прозори
По Договор
20.09.2022 11:39

Охрид / Охрид

прозори застаклени и врати застаклени ,незастаклени истите се во добра состојба ги имам во различни димензии
во прилог схематски приказ

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам