1 / 12
PVC VRATI I PROZORCI ***FORIS-GERMANSKI***
1 €
14.08.2022 16:46

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na PVC Vrati i Prozorci so vrven kvalitet
Foris 5 komoren 2 diht gumi -Germanski
Internova 6 komoren 3 diht gumi -Slovački
Okov - Sigenija -Germanski
Nudime
Venecijaner roletni
Komarnici od site tipovi
Parapetni daski i alu okapnici
Voedno vrsime servis na sekakov vid na pvc vrati i prozori

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

ПВЦ ПРОЗОРЦИ - ОКНОПЛАСТ
Потврден огласувач
077877457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам