1 / 5
Renault Maxity 150.35L 2008 god
7.900 €
19.12.2021 15:23

Кривогаштани / Прилеп

kamionceto e doneseno od CH ispravno vo top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075558307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам