1 / 12
Bang&Olufsen Beolab 3500
150 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2022 10:21

Струмица / Струмица

Prodavam Beolab 3500-3 parcinja. Site se extra zacuvani,na drajverite nemaat nitu prasinka na niv. Cenite se razlicni.
1-Beolab 3500 so postolje cena:200 evra
2-Beolab 3500 so drzac za na zid-cena:180 evra
3-Beolab 3500 bes postolje i bez drzac za na zid-cena:150 evra.
Slikite se od niv ne se od internet.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам