Logo

KUMUR ZA SKARA

Број на оглас: 2429761 | Објавен на: 16.06.2019, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Продаваме ќумур за скара, наше лично производство.
Продажбата може да се изврши и преку фактура.
Јавете се за повеќе информации

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач