Logo

Volvo FM 380PH Kipper -04

Број на оглас: 2429889 | Објавен на: 16.03.2017, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 49.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Slavco