1 / 12
KOMARNICI-POPUST 15%-КОМАРНИЦИ ПОПУСТ 15%
1 €
27.06.2022 10:49

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТКА НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ (АЛУМИНИУМСКИ) КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ
*ФИКСЕН КОМАРНИК
-Боја (БЕЛА , СИВА ,КАФЕНА )
*КОМАРНИК НА ШАРКИ (за влезна или балконска врата , прозор итн.. )
-Боја (БЕЛА , СИВА ,КАФЕНА )
*ПЛИСЕ КОМАРНИК (овозможува собирање на мрежата во вертикална и хоризонтална положба)
-Боја (БЕЛА , СИВА ,КАФЕНА ,ЗЛАТЕН ДАБ)
*ШИБЕР КОМАРНИК (идеален за балконска или шибер врата, прозор )
-Боја (БЕЛА , СИВА ,КАФЕНА )
*РОЛО КОМАРНИК (собирање на мрежата во алуминиумска китија и заштита од надворешно влијание )
-Боја (БЕЛА ,КАФЕНА )
СИТЕ ОВИЕ КОМАРНИЦИ СЕ ИЗРАБОТУВССТ ОД АЛУМИНИУМСКИ ПРОФИЛИ
ВОЕДНО ВРШИМЕ СЕРВИСИРАЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД НА КОМАРНИЦИ

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

ПВЦ ПРОЗОРЦИ - ОКНОПЛАСТ
Потврден огласувач
077877457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам