1 / 2
Резервари за Lingken лијан бандаш 125/150cc
1 МКД
Цената не е фиксна
12.09.2022 11:31

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Резервари за Lingken лијан бандаш 125/150cc
Вo црна боја
Можност со капаче и без капаче на резервар.

Достава нис цела Македонија по карго до врата.

Цена по договор

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078280452
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам