1 / 12
MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2004
7.000 €
10.05.2022 13:23

Прилеп / Прилеп

Mercedes Sprinter 313cdi 2004 godina FUL OPREMA

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077833915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам